• Gizlilik Hakkında

Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine ne derece güvenebilirim?

adresmedikal.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Kredi kartı ile ödeme yaparsam ekstremde adresicgiyim.com mu yazacak mı?

Hayır. adresmedikal.com dan yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde kişisel bakım ürünü ya da giyim ve aksesuarı ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur.

  • Güvenlik Hakkında

Siteniz ne kadar güvenilir?

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

  • Kargo Hakkında

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 14.30 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

  • Ürünler Hakkında

Şu Ürün stokda var mı?

Sitemizdeki bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Eğer herhangi bir ürün tükenirse, sitemizde “Tükendi” yazısını göreceksiniz.

Toptan satışınız var mı?

Hayır toptan satışımız bulunmamaktadır.

Hatalı çıktı? Ne yapmalıyım?

Ürünlerin hepsi orijinaldir ve hatalı olma olasılığı çok düşüktür. Hatalı veya beğenmediğiniz bir ürün olursa, 0555 753 17 65 nolu müşteri hizmetlerine durumu bildirin. Ürünü orijinal paketi ile iade ettiğinizde, aynı gün içinde size yeni bir ürün göndeririz.

  • Ödeme Hakkında

Hangi yollarla ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde iki farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla havale/EFT, internetten kredi kartı ile ödeme dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz?

Hayır

  • Hakkımızda

Size ne kadar güvenebilirim? Güvenilir bir firma mısınız?

İşimizi ciddiyet ve profesyonelce yapmaya çok dikkat ediyoruz. Yakın gelecekte Türkiye’nin en büyük iç giyim firması olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Size güvenilir bir ortamda cinsel içerikli ürünleri sunmaktan sevinç duyuyoruz.

Ürünlerinizi çok beğendim ve Satmak istiyorum? Toptan satışınız varmı?

Hayır toptan satışımız yoktur.

1
Whatsapp ile sipariş vermek için devam edin lütfen.
Powered by